3KGroup Soome külalised ja Plume esitlus!

märts 15, 2024

14. märtsil käisid 3KGroup vastuvõtul Suomen Setuverkot organisatsiooni liikmed Soomest. Rääkisime wifi kvaliteedi tagamise problemaatikast kodudes ja väikeärides ning sobilikust innovaatilises lähenemisest Plume'lt. Kuidas tõsta netikogemuse kvaliteeti ka väiksemate võrkude wifis ja tagada, et lahendus pakuks automaatset lisaturvalisust ning muid lisaväärtuseid ilma, et lõpp-kasutaja ise selleks peaks palju tegema või olema IT spetsialist.

Ürituse ajaks oli meie vastuvõttu ja esitlusse kaasatud ka Plume vaneminsener Onder Koyupinar tegi väga põhjaliku ülevaate Plume lahendusest. Üle said käidud nii koduaksutaja HomePass, kui ka väikeäri WorkPass kliendivaated, kui ka teenusepakkuja rakendused Frontline ja Signal. Näitasime tervet hulka Plume toetavaid WiFi seadmeid eri tootjatelt, mida 3KGroup Soome ja Baltimaade regioonis maale toob ja millele tuge pakub.

Katsime ühtlasi aina aktuaalsemaks ja tõsisemaks muutuvat interneti ja wifi turvalisuse küsimust, mis oli ka seekordse Suomen Seutuverkot seminarireisi kandev teema.

vasakult: Onder Koyupinar (Plume), Karl Staub (3KGroup), Jari Käyhty (Suomen Seutuverkot)


Üritus toimus sellises toredas retrohõngulises kohas nagu Kopli KÖÖK ja läks meie arvates igati korda. Sai koos vestelda, süüa, juua ja avardada teadlikkust. Saime ka positiivset tagasisidet, kindlasti tasub meil selliseid üritusi veel korraldada. Järgmiste kohtumisteni!

3KGROUP OÜ | Helgi tee 2, Rae vald, 75312 Harjumaa
tel: +372 555 14 002 | e-mail: plume@3kgroup.ee
Visit our FacebookVisit our LinkedIn
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram